O nas


Biuro Handlowo-Techniczne INTEGRAL S.C. założyliśmy w 1995 roku jako firmę wyspecjalizowaną w dostawie towarów i usług przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw branży drzewnej, w tym meblarskiej.

Prowadzimy swoją działalność w oparciu o dwudziestojedno letnie doświadczenie w dziedzinie handlu specjalistycznego.

Naszą dewizą jest działanie w oparciu o zasadę zachowania rzeteleności kupieckiej.

Dysponujemy wiedzą o standardach europejskich w zakresie techniki, organizacji i prawa.

Oferta handlowa każdorazowo dostosowana jest do wielkości przedsiębiorstwa klienta, jego potrzeb, w tym rozwojowych, często rozłożona na etapy co wiąże się z potencjałem ekonomicznym, organizacyjnym i produkcyjnym przyszłego inwestora.

Oprócz obsługi przedsiębiorców, w swojej wieloletniej działalności byliśmy i jesteśmy dostawcami dla działów technicznych tak prestiżowych instytucji jak: Zamek Królewski na Wawelu, Muzeum Narodowe w Krakowie oraz placówek oświatowych z ponad 100-letnią tradycją kształcenia zawodowego tj. Zespołu Szkół im. K.E.N w Kalwarii Zebrzydowskiej (dawniej Krajowej Szkoły Stolarskiej) oraz Zespołu Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu. Dostarczyliśmy narzędzia oraz urządzenia dla podwykonawców Centrum Kongresowego w Krakowie, Bonarka City Center oraz stolarzy którzy wykonali meble do pokoju, w którym miał wypoczywać Papież Franciszek podczas ŚDM.

Copyright © Integral 2014